Енергозбереження. Енергоефективність. Економне опалення

gallery/royal_logo

Кахель обробний, для облицювання - плитка серії "Лайф".


Кахлі з теплонакопичувальними ефектом і як енергоефективний облицювальний матеріал для оздоблення Печей, Камінів Лежанок і (Лежанки печі - як засіб для оздоровлення організму і як засіб енергозбереження також як декоративний матеріал).


Виробництво кахлю відбувається в п'яти основних колірних категорія (палітра нараховує 10 варіантів кольорів): коричневий, світло-коричневий, білий, зелений-білий, слонова кістка (колір: синій, сірий, світло-сірий, салатовий матовий чорний - під замовлення).

Розроблена модель під замовлення наших партнерів з країн східної Європи і Прибалтики - такий кахель користується великою популярністю!


Ціна на керамічний кахель серії "Лайф":
Середня частина (квадрат і квадрат з кутом):
Кахель, колір: коричневий, світло-коричневий - 167 гр. (5,6 євро).
Кахель, колір: білий, зелено-оливковий, слонова кістка - 180 гр. (6 євро).
Кахель, колір: сірий, світло-сірий, синій, салатовий матовий чорний - 240 гр. (8 євро).


Ціни можуть змінюватися, уточнюйте перед замовленням, поставки по всій Україні.
Замовлення з доставкою по Україні можливе протягом 7 днів за умови - що товар є в наявності, інакше виготовлення кахлів займає 2 - 3 тижні.

Верхня частина - карниз і нижня - цоколь (комплектується кахлями інших серій "Лілія, Веснушка, Букет квітів, Ромашка, Береза".

Розміри керамічних кахлів серії "Лайф".

Середня частина:
Середина - Ш. 20,5 * В. 20,5 см.
Середня частина з кутом - Ш. 20,5 * В. 20,5 Ш. кута 10,5 см.

Кахель - прекрасне рішення для обробки класичних печей і камінів як засіб "опалення та енергозбереження", а також, для Печей лежанок (лікувальних печей) як засіб "оздоровлення організму".

Керамічна глазурована плитка коробчатой ​​конструкції, дуже добре тримає тепло і як правило кахель - ідеальний для печей матеріал.
Каміни закритого типу (з топкою) або відкритого (Англійського типу) сьогодні користуються великою популярністю. У багатьох будинках є камін.

Виробництво кахлю (декоративних кахлів) виконується колективом який складається з провідних художників, митців - експериментаторів, талановитих керамістів з великим досвідом практичної роботи та прекрасних знавців як сучасних, так і історичних стилів і традицій. Проектовані і модельовані ними кахлі впроваджені у виробництво і користуються великим попитом. Розробки йдуть на належному сучасному рівні.
Плідні роботи керамістів нагороджені і відзначені урядовими нагородами, брали участь у багатьох виставках.
Керівнику проекту за видатні заслуги в декоративно-прикладному мистецтві присвоєно звання "Заслуженого художника України".

Творчість наших виробників є продовженням кращих львівських традицій з проектування і виготовлення керамічних кахлів.

У Нас Ви можете купити Кахель для облицювання - серії "Лайф" в будь-якому місті України, зробивши замовлення на кахель, Ми доставимо Ваше замовлення в будь-яку область України - замовити свій проект і купити в Житомирі, Обухові, Переяслав-Хмельницькому, Умані, Котовську, Олександрії, Мукачеві, Славуті, Києві.

Відправка можлива також в країни Європейського союзу, а саме, в Чехію, Словаччину, Молдову, Польщу, Угорщину, Румунію, Австрію, Німеччину, Бельгію, Люксембург, Монако, Нідерланди, Францію, Швейцарію, Литву, Латвію, Естонію, Данію, Швецію, Фінляндію, Норвегію, Гренландію, Ісландію.

gallery/life_izrazcy_kafel_luxdom_1
gallery/life_izrazcy_kafel_luxdim_2
gallery/life_izrazcy_kafel_luxdom_3