Енергозбереження. Енергоефективність. Економне опалення

gallery/royal_logo
gallery/nimfy-belosnezhka-mini-pech
gallery/pech-berezka_mini
gallery/pech-vesnyanka_mini_-z-nimfami_lux-dim
gallery/pech-vesna_mini_-lux-dim
gallery/pech-bereza_mini_1_lux-dim
gallery/pech_so_lvom_mini_izrazcy
gallery/pech-lilia-belaya_mini_-lux-dim
gallery/fantasy-pech_mini-coffein-lux-dim
gallery/pech-fljandrivka-mini-lux

Піч кахельна - "Весна з грецькими Німфами" (Білосніжка).

 

Піч з кахлів з теплонакопичувальної кераміки. Ексклюзивна піч з красивим дизайном, ексклюзив: можна замовити для себе індивідуальний проект Печі, саме: 4 Німфи, 8 Німф, підібрати товщину, ширину і висоту печі, додати елементи декору з кераміки, замовити колір кахлю і сам орнамент кахлів. Продаж в Україні - постачання по всіх областях і містах, і в інші країни.

Піч з кахлів - "Береза ​​кутова".


Виготовляється Кахельна піч у шести основних колірних категоріях кахлю: коричневий, світло-коричневого, білий, зелений, жовтий, оливковий (матовий чорний, синій, сірий, світло-сірий - також можливо замовити). Дешева піч, встановлюється як прибудова в кут кімнати (приміщення), на вибір: ширина, висота, глибина, колірна палітра кахлю, і орнамент кахлів (Береза, Ромашка, Лілія, Веснушка, Букет квітів, Сонго, Лайф). Поставки по всій Україні, купити в: Мукачеві, Нововолинську, Дрогобичі, Калуші, Дубному, Камянець-Подільську, Чернівцях, Бердичевіі, Василькові - постачання по всіх областях і містах.

Кахельні печі, лежанки з кахлів. Великий ексклюзивний вибір товарів з кахлю.

Індивідуальні проекти з кахлів, виробництво декоративної кераміки з тепло-накопичувальним і энергоэффективним ефектом для енергозбереження.

gallery/mini_pech_lira_lux-dim_luxury-house